Relaxace v zimě


Skiareál Herlíkovice - Bubákov - Krkonoše

Ski areál Herlíkovice - Bubákov leží v Krkonoších, v Hořejším Vrchlabí. Je hojně vyhledáván zejména turisty a lyžaři. Celý areál je pod dohledem Horské služby.

Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde najdete sjezdové tratě různých obtížností, na své si tady tudíž přijde celá rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky. Po dohodě lze v areálu Bubákov uspořádat závody jakéhokoliv druhu, ať už jde o lyžování, snowboarding, skoky na lyžích, apod. 

Otevírací doba areálu je od  8:30-16:00 hod. Zájemci také mohou využít nabídky večerního lyžování, které probíhá vždy ve středu, pátek a v sobotu od 18:00 do 21:00 hodin. Sjezdové tratě jsou osvětleny v celkové délce až 3 km.

Velkou výhodou tohoto areálu je také parkování zdarma pro všechny návštěvníky. Na Bubákově i v Herlíkovicích je k dispozici hned sedm parkovacích ploch. Na centrálním parkovišti v Bubákově mohou za výhodných podmínek parkovat také návštěvníci s karavanem. 

Pro nemotorizované návštěvníky z blízkého okolí (do 10 km od areálu) je k dispozici skibus zdarma, který jezdí každý den provozu ski areálu v časech: 8:00 – 16:10 a 17:30 – 21:00 hod. Informace a rezervace na tel.: +420 603 141 241.

Na své si přijdou i milovníci běžkování - součástí areálu jsou 4 běžecké tratě s délkou trasy od 1 - 14 km. 

V areálu najdete spoustu služeb, mezi které patří např. 3 půjčovny se špičkovým vybavením, servis a testcentrum, obchod se sportovním vybavením, lyžařská škola a školka, dětské parky, infocentrum, skibus, parkování přímo v areálu a mnoho dalšího.

Dvě restaurace přímo na sjezdovce a 6 dalších občerstvovacích míst zajistí dostatek kapacit i pro velký počet turistů. 

Kontaktní informace:
SKI areál Bubákov s.r.o.
Na Stráni 481
543 02 Vrchlabí
- tel. 737 382 930, 736 162 578

www: www.bubakov.cz
email: info@bubakov.cz