• Obrázek 0
Vítáme Vás na stránkách hotelu VELVETA***

Hotel se nachází v malebném okolí Špindlerova Mlýna, kde je dominantou nádherné přírody.

Nově otevřený rodinný Wellness hotel Velveta nacházející se v překrásném prostředí v Krkonošském Národním parku nabízí pod novým majitelem hotelu milovníkům přírody, dobrého jídla a relaxu v luxusním Wellnessu pobyt se zavádějící cenou za ubytování a balíčků pro rodiny s dětmi, sportovce, zamilované páry, důchodce i jednotlivce. V hotelu se nově pořádají diskotéky pro děti, mládež i dospělé. Poznámka: Hotel Velveta nově nabízí svým klientům věrnostní členství hotelu s benefity.

Ubytování

Hotel VELVETA*** nenabízí pouze příjemné ubytování. Naleznete zde i kompletní servis a zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí, školení, rodinnou oslavu, večírků pro přátele či svatbu.

Ski areál

Ski areál Herlíkovice - Bubákov leží v Krkonoších, v Hořejším Vrchlabí. Je hojně vyhledáván zejména turisty a lyžaři. Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde najdete sjezdové tratě různých obtížností, na své si tady tudíž přijde celá rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky.

Wellness

Využijte služeb wellnes v hotelu VELVETA***. Naleznete zde římské lázně i masáže. Využijte možnosti odpočinku během pobytu nebo i nezávisle.